درباره ما لــذت استفــاده از باکیفیــت تریــن محصــولات

ضرب‌المثلی هست ورد زبان قدیمی‌ها: «نرود میخ آهنین در سنگ». آن روز که حکیمی این جمله را بر زبان آورد بعید است حدس زده باشد در آینده‌ای دور یا نزدیک پیوند علم و صنعت با سرعتی شگرف ناممکن‌ها را ممکن می‌کند و در نتیجه، اگر ابزار مناسب در اختیار آدمی باشد میخ آهنین هم در سنگ فرو می‌رود.
این روزها در هر جایی، از یک خانه‌ی قدیمی در روستایی دورافتاده تا عظیم‌ترین پروژه‌های ساخت پالایشگاه‌ها و تاسیسات هسته‌ای، تجهیزات و ابزارآلات دستگیرِ آدم‌ها هستند و تقریباً هیچ جایی یافت نمی‌شود که عاری از ابزار باشد، چه آن‌که دستان آدمی، هرقدر هم پرتوان، در برابر پدیده‌های طبیعی و مصنوعی ضعیف می‌نماید و چه شکوهمند است که بشر، اندیشه‌ی خویش را به کار گرفته تا تجهیزات و ابزاری بسازد که آن ضعف را با نیرویی اندک بپوشاند.
دکان‌ابزار در سال ۱۳۹۹، آخرین سالِ قرنِ چهاردهم خورشیدی، با توکل بر خداوند متعال و با امید و انگیزه‌ای وصف‌ناشدنی پا به عرصه‌ی فروش اینترنتی گذاشت تا با تامین باکیفیت‌ترین تجهیزات و ابزارآلات صنعتی یاریگر دستانِ زحمتکشِ کارگران، کشاورزان، مهندسان و صنعتگران شریف این مرز و بوم باشد.
ما در فروشگاه اینترنتی دکان‌ابزار با تجربه‌ای غیرقابل‌انکار در واردات و تامین ابزارآلات، می‌کوشیم تامین‌کننده‌ای مطمئن برای تجهیز خانه‌ها، زمین‌های کشاورزی، کارخانه‌ها، کارگاه‌های ساختمانی، صنایع نفت و گاز و پتروشیمی، کارگاه‌های برق و ابزاردقیق و … باشیم. علاوه بر این‌ها تامین تجهیزات باکیفیت ایمنی از حوزه‌های تخصصی دکان‌ابزار است، چه آن‌که باور داریم تن و جان آدمی ارزشمندترین دارایی هر صاحب‌صنعتی است.
یکی از امکانات فروشگاه اینترنتی دکان‌ابزار ارائه‌ی مشخصات فنی هر کالا و امکان مقایسه‌ی آن با کالاهای مشابه است. علاوه بر این، دکان‌ابزار با بهره‌گیری از متخصصان مجرب و صاحب‌نظر در عرصه‌ی تجهیزات و ابزارآلات صنعتی می‌کوشد مشاوری شایسته برای خریداران باشد تا آن‌ها، آسوده‌خیال از قیمت مناسب و اصالت کالا، مناسب‌ترین و باکیفیت‌ترین ابزار را انتخاب، خرید و در کوتاه‌ترین زمان ممکن دریافت کنند.
دکان‌ابزار از مرکز توسعه‌ی تجارت الکترونیکی وزارت صنعت، معدن و تجارت نشان اعتماد اکترونیکی دریافت کرده است.

۳۰۰۰ محصــــول

در فروشگاه آنلاین دکان ابزار

تحویـــل فوری در تهران

تمامی مرسولات شما

بازگشـــت تضمیـــنی

بدون قید و شرط
نظـــرات کاربـــران و مشتریـــان دکـــان ابــزار نظـــرات کاربـــران
حمیدرضا مجیدی - مامور خرید حمیدرضا مجیدی مامور خرید

خرید به صورت عمده از دکان ابزار رو بخاطر قیمت مناسب و استعلام قیمت تعداد زیادی از محصولات در زمان کوتاه پیشنهاد می کنم.

محمد ربیعی - تکنیسین فنی محمد ربیعی تکنیسین فنی

برای من که زیاد با ابزارآلات سر و کار دارم گارانتی ایزار خیلی مهمه و نکته خوب خرید دکان ابزار گارانتی ابزارهایی هست که حتی در بازار ایران گارانتی رسمی ندارند.

علی حیدری - کارمند علی حیدری کارمند

من یه کارواش خانگی از دکان ابزار گرفتم و تجربه اولم بد که از این محصول استفاده می کردم. به نظرم خرید راحت و خوبی داشتم.

ارسال رایگان بالای 5 میلیون تومان
ضمانت اصالت کالا همه محصولات
ارسال به سراسر کشور با شعبات بزرگ
ارسال سریع به موقع با پست پیشتاز
ضمانت مطابقت محصول با اطلاعات سایت
برای خرید این محصول در واتساپ کلیک کن
مکالمه را شروع کنید